Nábor


Taneční klub Pelhřimov rád přivítá ve svých řadách nové členy. Pokud Tě baví pohyb, a tanec zvlášť, vyplň následující formulář a pošli nám informace o sobě. K ničemu se tím nezavazuješ, my Tě pozveme na ukázkovou tréninkovou hodinu a tam se teprve rozhodneš. Vůbec nevadí, pokud si v tanci nevěříš, pro nově příchozí připravujeme takový malý kurz tanečních kroků. Nemůžeš sehnat partnera nebo partnerku, ani to nevadí, takových je víc a my Ti pomůžeme vás dát dohromady. Takže se ničeho neboj a začni vyplňovat. Těšíme se na Tebe!!!

Pro registraci nového člena tanečního klubu  pokračujte zde

 

 

 

 

 

11 reakcí na Nábor

 1. Veronika říká:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat jaký den a v kolik hodin máte tréninky? 🙂
  předem děkuji.

  • Jan Heřmánek říká:

   Dobrý den,
   tréninky jsou v úterý od 17:00 do 19:00, ve čtvrtek ve stejný čas a v pátek je trénink od 18:00 do 20:00.
   Dle potřeby a možností se trénuje i v neděli. 🙂

 2. Vendy Kadlecová říká:

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na latinsko-americké tamce pro začátečníky bez partnera je -li to možné.Bohužel ještě chodím do práce na směny a je mi 37 let.Jestli to není problém.Děkuji Kadlecová Vendula

 3. Vendy Kadlecová říká:

  A kdybych chtěla latino-ameriku s partnerem je to možné?

 4. Pavla říká:

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda v klubu máte volného tanečníka. Hledám tanečníka na soutěžní tancování – LAT i STT. Je mi 26 let, měřím 173 cm bez podpatků a tančím zatím třídu D. Jsem ochotná trénovat a získat vyšší třídy. Bydlím v Táboře a jsem ochotná dojíždět. Předem děkuji.

  S přátelským pozdravem
  Vítková Pavla

  • Jana Bruková říká:

   Dobrý den paní/slečno Vítková :o),

   omlouváme se za pozdní reakci na Váš dotaz. Bohužel ani takto se zpožděním Vás nepotěším. Zatím v našem klubu volný partner pro soutěžní tanec není. Kdyby se stav změnil a měli bychom volného (výškou vhodného) parnera, určitě se Vám ozveme.

   Mějte se zatím hezky.

   Jana Bruková
   PeTanK

 5. Ella Brožová říká:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat od kolika let jsou tyto taneční lekce?

  • Jana Bruková říká:

   Dobrý večer slečno/paní Brožová :o),

   pokud tanečními lekcemi myslíte námi zmiňovaný přípravný „kurzík“ pro nové členy klubu, věk máme orientačně 15 let a výše. Odpovídá to většinou době po absolvování základních tanečních kurzů. Pokud byste měla zájem, nyní tento kurzík probíhá, mohli bychom se domluvit na nějaké návštěvě, abyste si udělala představu ;o). Ozvat se se můžete sem a nebo na náš mail tan.klub.pel@gmail.com . Budeme se těšit na setkání.

   Jana Bruková
   PeTanK :o)

 6. Hana Krausová říká:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat,zda je možné se k vám přihlásit.Je mi 46let,jsem bez partnera a začátečník.:)Asi mám smůlu..Budu velmi ráda pokud mi sdělíte info a jak postupovat.Děkuji Vám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *