Hofman Lukáš


ZPĚT  na ČLENOVÉ

LukášVzpomínám si, že moje maminka už asi od páté třídy říkávala, jak se strašně těší, že ji provedu na svém věnečku. Nu … dočkala se v roce 2004 🙂 Taneční, ač jsem se nijak obzvlášť netěšil, proběhly hladce se spoustou přátel, bývalými i novými spolužáky. A protože nás to bavilo a byla sranda, chtěli jsme si společnou zábavu prodloužit a to šlo jedině tak, že jsme absolvovali kurz pro pokročilé.

Tady moje taneční kroky usměrnil Lubomír Anděl, nabídkou členství v tanečním klubu Pelhřimov pro mě i mojí první tanečnici Marťu Petráskovou. Užili jsme si společně spoustu zábavy a zjistili, že taneční klub, který nás k sobě s chutí přijal, není jen parta obyčejných lidí, ale parta úžasných lidí, které nepojí jen tanec, ale i přátelství – prostě taková taneční rodinka.

Taneční kroky se rozběhly snad mílovými, naše životní cesty se měnily. Někdo zůstal, někdo ne a i já svou taneční cestu během studií přemístil do velkoměsta Prahy okolo roku 2008, kde jsem si s partnerkou Danielou Strašilovou vytančil třídu C v latinsko-amerických tancích.

V období 2011 – 2012 jsem se však vrátil zpět do Pelhřimova po neúspěšném studiu a soutěžního tančení v Praze zanechal. Po více jak roční „pauze“ jsem potkal tanečnici Veroniku Hanzálkovou ,se kterou nyní tančím :-).  A co? Nejraději waltz a rumbu.

 A maminka ???  “ Lukááááši ……… nauč mě ten waaaaltz “ … se nezměnila 😀

 
 
S Dančou na soutěži

S Dančou na soutěži

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *